Úvod: Home > O firmě

O firmě

O FIRMĚ
Našim zákazníkům vždy nabízíme komplexní a profesionální služby. Jsme držiteli certifikátu ITI - institut technické inspekce pro montáže, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení.
Našim zákazníkům vždy nabízíme veškeré služby spojené s pronájmem strojů a zařízení jako je doprava, montáž, revize, zaškolení obsluhy ale i kvalitní servis a poradenství. Samozřejmostí je také prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu.
Společnost SVP půjčovna, s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti pronájmu stavební mechanizace, nářadí, zahradní techniky a techniky pro údržbu veřejné zeleně.
V současné době najdete zákazníky SVP nejen v oblastech stavebnictví, průmyslu, veřejné správy ale i mezi širokou veřejností. Nabízíme rozsáhlý sortiment stavebních strojů, malé mechanizace a nářadí pro každého.
Naším cílem je na prvním místě spokojenost zákazníků a schopnost udržet kvalitu námi poskytovaných služeb a proto zaměstnáváme tým profesionálně zaškolených odborníků. Vlastníme strojový park, který splňuje nejvyšší kritéria kvality a bezpečnosti.


Z HISTORIE
Od počátku působení na trhu se půjčovna zaměřila na pronájem malé stavební mechanizace a stavebních výtahů.
Koncem roku 2008 jsme rozšířili sortiment půjčovny o nové segmenty NÁŘADÍ, ZAHRADNÍ TECHNIKA, AUTOPŘÍSLUŠENSTVÍ, SPORT A VOLNÝ ČAS s cílem oslovit co nejširší skupinu zákazníků na trhu.
V roce 2007 se divize půjčovny oddělila a vzikla tak samostatná firma SVP půjčovna, s.r.o., která se od tohoto okamžiku neustále dynamicky rozvíjí a je schopna plně zabezpečit většinu staveb pro malé střední ale i ty největší stavební firmy.
Půjčovna byla založena koncem devadesátých let, jako samostatná divize firmy SVP stavební práce, s.r.o., zabývající se výstavbou sítě GSM společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

 

 

OSVĚDČENÍ A CERTIFIKÁTY

Společnost SVP-PŮJČOVNA je držitelem oprávnění ITI:

K MONTÁŽI, REVIZÍM A ZKOUŠKÁM VYHRAZENÝCH ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 200 Přívěsný vozík400 Objednávka katalogů500 Poptávkový formulář600 Volejte zdarmaKamna-Grily.cz